KONST / Litografier / Litografi 9737147
nr 973 7147
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Litografi, Lars Norrman (1915-1979), segelbåtar, 41/310, signerad, 24x42
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 augusti 2015
kl 19:07:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman